مشاوره حقوقی : مشاوره تلفنی خانواده – طلاق – کیفری

وکیل دادگستری,وکیل پایه یک,وکیل شرکت,وکیل املاک,وکیل در دادگستری,,وکیل علی رمضانزاده

  مشاوره حقوقی توسط وکلای پایه دادگستری

مشاوره حقوقی، خدمت دیگری است که موسسه حقوقی مشهور افتخار ارائه ی آن را به هم وطنان عزیز پیدا کرده است. برای بهره مندی از مشاوره حقوقی، شما می توانید در قسمت طرح سوال حقوقی، سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان حقوقی ما شامل وکلای دادگستری، وکلای کار آموز و فارغ التحصیلان رشته ی حقوقی که موسسه ی داور عدالت، تشخیص می دهد توانایی پاسخ دهی درست به سوالات حقوقی شما عزیزان را دارند، در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

مشاوره حقوقی قبل از انعقاد قرارداد

، طرح دعوا و در کل قبل از اقداماتی که برای شما بار تعهداتی قابل توجهی ایجاد می نماید از اهمیت بسزایی برخوردار است و می تواند از بروز مشکلات متعدد بعدی که ممکن است برای شما بوجود بیاید جلوگیری نماید. 

مشاوره حقوقی

مشاور حقوقی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مشاور حقوقی خوب شخصی است که به برخی از مسائل حقوقی و قوانین، نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه، آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری، رویه مرسوم محاکم قضایی، دکترین و نظریات اساتید برجسته علم حقوق آشنایی کافی دارد و با توجه به مساله ای که برای مشاوره حقوقی به او ارجاع می شود می تواند از این دانسته ها و تجارب خود به نحو احسن استفاده نموده و در کمال صداقت ، خیرخواهی، امانت داری و انصاف به شخص متقاضی که دارای مسئله حقوقی است بهترین راهکار مناسب را ارائه می دهد.

جهت کسب مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

روی لینک زیر کلیک کنید .

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل

آیا مشاور حقوقی باید حتما وکیل دادگستری باشد؟

اگر بخواهیم خیلی ساده و خلاصه پاسخ دهیم، جواب سوال فوق حتما مثبت است. چرا که اگر کسی صرفا دانش و تحصیلات حقوقی داشته باشد ولی تجربه ای در زمینه امور وکالتی و رویه مرسوم محاکم قضایی نداشته باشد یا کسی که تحصیلات و دانش حقوقی ندارد ولی بنا به دلایلی دارای تجربه ای محدود و اندک در امور حقوقی است،  مانند اشتغال در قوه قضاییه به عنوان کارمند یا مدیر دفتر دادگاه ها یا اشخاصی که در دفاتر وکلای پایه یک دادگستری به عنوان کارمند چند سال مشغول به فعالیت بوده اند، بدون تردید نمی تواند مشاور حقوقی خیلی خوبی باشد و در نتیجه مشاوره حقوقی دقیق و کاملی ارائه دهد.

سطح تحصیلات وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری با سطح تحصیلات کارشناسی ارشد و گرایشهای تخصصی گوناگون شامل تجارت بین الملل،کیفری،حقوقی و مسلط به زبان خارجه وسابقه درخشان در زمینه حقوقی افتخار خدمت به هموطنان عزیز را دارد.

وکیل پایه یک دادگستری با استناد به تجربیات حاصله از پرونده های متعدد  و بررسی اسناد و قراردادهای مورد استفاده شرکتها وکسبه به این نتیجه رسیده اند که بخش زیادی از هزینه های مادی ومعنوی ناشی از عدم استفاده از علم حقوق می باشد که می شود با هزینه کمتر وبهره مندی از کارشناسان این علم  کاستی ها را بر طرف نموده

-قبول وکالت در موارد حقوقی، کیفری و مشاوره حقوقی
–  بخش وصول مطالبات.
–  مشاوره حقوقی به مدیران محترم به صورت تلفنی وحضوری و قبول شرکت در جلسات مهم تجاری و عقد قرارداد.
– قبول داوری وتنظیم و اصلاح قراردادهای مختلف داخلی وبین المللی.

-وکیل پایه یک دادگستری برای شماارائه خدمات به صورت تمام وقت و حتی روزهای تعطیل را در برنامه خود خواهد داشت

مشاوره حقوقی تلفنی

بنابراین بدون تردید کسی می تواند به عنوان مشاور حقوقی به افرادی که دارای مسائل و مشکلات حقوقی هستند،  مشاوره حقوقی علمی و فنی ارائه بدهد که در کنار دانش، علم، تحصیلات و اطلاعات بروز حقوقی و فقهی، دارای تجربه کافی نیز باشد که این مهم بدون تردید در وکلای پایه دادگستری با تجربه وجود دارد و تا جایی که مردم می توانند به وکیل پایه یک دادگستری برای برخورداری از مشاوره حقوقی مراجعه نمایند، مراجعه به افرادی غیر از وکلا امری غیر منطقی و اشتباه است که می تواند تبعات بعضا جبران ناپذیری نیز در پی داشته باشد.

چرا باید از مشاور حقوقی کمک بخواهیم؟

با توجه به وجود انبوهی از پرونده های قضایی به این مهم پی می بریم که دلیل بسیاری از مشکلاتی برای مردم بوجود می آید و موجب طرح دعوای حقوقی و مراجعات مکرر به دادگاهها و صرف وقت و هزینه بسیار زیادی می شود، عدم اطلاع کافی و صحیح از مسائل قانونی و حقوقی است.

قبل از انعقاد قرارداد، خرید و فروش هایی که بار تعهداتی و مالی سنگینی دارند و نیز اموری به لحاظ قانونی می توانند برای شما چالش برانگیز باشند و یا قبل از طرح دعوا یا دفاع از دعوا در دادگاه ها یا مراجع حل اختلاف، برای آن که از اتلاف وقت و هزینه های خود جلوگیری نمائید، لازم است با وکیل دادگستری با تجربه و خبره مشاوره حقوقی انجام دهید و با مشاوره ای که دریافت می نمایید بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمایید.

با توجه به مطالبی که خدمتتون عرض کردیم، چنانچه به هر علتی نیاز به مشاوره حقوقی دارید می توانید با تماس با موسسه حقوقی ما از مشاوره های حقوقی کاملا علمی ، فنی و دقیق وکلای پایه دادگستری خبره و با تجربه موسسه بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک با تجربه

دلیل ضرورت مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی یکی از الزامات زندگی امروزه ما است و با توجه به پیچیدگی های زندگی در تمام ابعاد اعم از ازدواج، مهریه، جهیزیه، نفقه، حضانت فرزندان، طلاق، مسائل خانوادگی مانند ارث، وصیت، نسب و غیره و

مواردی که نیاز به مشاوره داریم

مسائل روابط اجتماعی مانند کسب و کار و مراودات تجاری، قبول و یا ایفای تعهدات، خرید و فروش و اجاره املاک و مستغلات، انعقاد قرارداد های گوناگون و بسیاری دیگر از مواردی که تقریبا همگی ما کم و بیش با آن سر و کار داریم،

نقش یک راهنما و مشاور خوب در موفقیت کار ما

یک مشاوره حقوقی خوب با شخصی که به ابعاد حقوقی آشنایی کاملی دارد مانند وکیل دادگستری و یا کارشناسان حقوقی باتجربه و کاربلد، می تواند از بروز بسیاری از مشکلاتی حقوقی ای که ممکن است برای ما بوجود بیاید جلوگیری نماید.

زمینه های مختلف وکالت

با توجه به سال ها حضور و فعالیت در زمینه مسائل حقوقی و وکالت در دعاوی گوناگون کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده و غیره و کسب تجارب بسیار در این قبیل مسائل و همچنین با توجه به داوری و میانجیگری در اختلافات و دعاوی مختلفی که به ما ارجاع شده است،

منشاء اکثر ضررو زیان مالی

بخوبی دریافته ایم که منشاء اغلب قریب به اتفاق این مشکلات حقوقی و دعاوی که زمان و هزینه بسیار زیادی را به افراد تحمیل نموده است،

عدم شناخت درست

عدم آگاهی و آشنایی با مسائل و وظایف حقوقی ایشان است و گاها مشاهده شده که اشتباهات بسیار کوچک، افراد را سالها درگیر خود نموده و هزینه های گزافی را به ایشان تحمیل کرده است که اگر در ابتدای امر مشاوره حقوقی صورت می گرفت، می توانست به راحتی از بروز بسیاری از این مشکلات جلوگیری نماید.

چه کسانی به مشاوره حقوقی بیشتر نیاز دارند؟

مشاوره حقوقی یکی از نیازهای افراد مختلف جامعه است، اما در موارد ذیل ضرورت انجام مشاوره حقوقی بیشتر احساس می شود.

۱- اشخاص که قصد خرید یا فروش سهام شرکت ها را بصورت عمده دارند.

۲- اشخاصی که تصمیم به ثبت شرکت، اعمال تغییرات در شرکت و یا انحلال شرکت خود را دارند.

۳- اشخاصی که تصمیم به انجام معاملات عمده دارند.

۴- اشخاصی که تصمیم به خرید، فروش، رهن و یا اجاره املاک و مستغلات دارند.

۵- اشخاصی که قصد طرح دعوا و یا دفاع از دعوای طرح شده بر علیه ایشان در مراجع صالح را دارند.

۶- زوجینی که تصمیم به طلاق توافقی دارند.

۷- اشخاصی که قصد تنظیم قرارداد های مهم دارند.

۸- اشخاصی که تصمیم به پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان دارند.

۹- مدیران شرکت ها، صنایع و کارخانجات.

نکته پایانی مشاوره حقوقی

در پایان لازم به ذکر است چنانچه بنا به هر علتی نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل باتجربه و مجرب را دارید، و یا نیاز به خدمات تخصصی حقوقی و ثبتی دارید، می توانید به راحتی ضمن تماس با موسسه حقوقی مشهور از خدمات کارشناسان مجرب و وکلای پایه یک باتجربه و خبره همکار ما در موسسه بهره مند گردید.

مشاوره حقوقی , مشاوره تلفنی خانواده , طلاق , کیفری , وکیل دادگستری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *