وکیل املاک – وکالت دعاوی املاک – وکیل پایه یک املاک

وکیل دادگستری,وکیل پایه یک,وکیل شرکت,وکیل املاک,وکیل در دادگستری,,وکیل علی رمضانزاده

وکیل املاک

بسیاری از افراد درگیر امور حقوقی املاک هستند و یک وکیل املاک توانمند میتواند راهگشای آنها باشد. حال این افراد ممکن است خریدار یا فروشنده یا شخص ثالث باشد و پرونده های حقوقی املاک هم ممکن است حقوقی یا کیفری باشد حال در تمامی حالات، نیاز به وکیل املاک احساس می شود و مشاهده می شود که تمامی این افراد به دنبال وکیل املاک هستند و تمایل دارند در خصوص پرونده ها و دعوی املاک خویش با مشاور وکیل پایه یک املاک مشورت نمایند. لذا این سوال مطرح می شود که چرا وکیل املاک؟ وکیل در امور املاک چه خصوصیاتی دارد که سایر وکلا فاقد آن هستند؟ وکلایی که به صورت تخصصی در زمینه خاصی فعالیت می نمایند در آن زمینه تبحر و توانایی بیشتری نسبت به سایر وکلاء دارند لذا دعوی املاک هم نیازمند مشاور و وکیل املاک است.

این مطلب را از دست ندهید:نظامنامه قانون ثبت اسناد و املاک

وکالت املاک به جهت پیچیدگی های فراوان و همچنین صرف هزینه های دادرسی و کارشناسی که دارد نیاز به وکالت دعاوی املاک بیشتر از سایر دعاوی احساس می شود. وکیل املاک ابتدا با بررسی اوراق و دلایل، عنوان خواسته یا دعوی را تعیین می نماید و با بررسی دلایل و احتمال دفاع طرف مقابل چارت کلی دفاع را پیاده سازی می نماید و پس از آن به تنظیم دادخواست قوی بدون اشتباه، با توجه به آنکه چه دلایلی در دادخواست ذکر شود و چه دلایلی در دادگاه ذکر گردد، اقدام می نماید. وکیل پایه یک املاک با توجه به آگاهی از قوانین و مقررات و آراء وحدت رویه و… می تواند در برنده شدن شما در دعوی املاک تأثیر داشته باشد.

این مطلب را از دست ندهید:نحوه تهیه پاسخ استعلام املاک جاری

وکیل پایه یک املاک

با توجه به تمامی موارد ذکر شده وکیل دادگستری املاک و شرکتها، امور مختلف حقوقی و کیفری را با وکالت وکیل علی رمضانزاده انجام می دهد. لذا امور املاک نیز به مشاور و وکیل پایه یک املاک ارجاع می گردد. روند ارجاع پرونده به وکیل پایه یک املاک در دفتر حقوقی وکیل املاک بدین نحو می باشد که پس از تماس با موسسه جهت اخذ وقت مشاوره، با وکیل پایه یک املاک وقت مشاوره حضوری جهت بررسی مدارک و مستندات به شما داده خواهد شد.

در روز مشاوره مدارک شما توسط وکیل املاک رمضانزاده مطالعه و توضیحات لازم اخذ خواهد شد. پس از آن وکیل و مشاور حقوقی املاک در خصوص نوع دعوا و نحوه طرح دعوا و هزینه های طرح دعوا راهنمائیهای لازم را به عمل می آورد پس از آن با ارائه مدارک خود و امضاء وکالتنامه وکیل، اقدامات لازم جهت پیگیری پرونده توسط وکیل املاک انجام خواهد شد. وکیل پایه یک املاک در تمامی دعاوی املاک اعم از دعاوی املاک و اراضی، دعاوی اوقاف، دعاوی زمین شهری، دعاوی مشارکت در ساخت و دعاوی اجاره و سرقفلی تخصص و تبحر لازم و کافی را دارا می باشد.

این مطلب را از دست ندهید:نکات کاربردی در مورد نقل و انتقال املاک

وکالت دعاوی املاک

اگر به دنبال وکیل املاک متخصص در امور املاک هستید و می خواهید در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه به نتیجه مطلوب برسید می توانید با وکیل متخصص املاک وکیل رمضانزاده تماس حاصل فرمائید. وکیل املاک رمضانزاده با بهره گیری از تجربه سالها فعالیت وکالت و قضاوت بهترین وکیل املاک  متخصص در امور املاک در طی سالیان گذشته رضایت موکلین خود را فراهم نموده و در دپارتمان املاک و شهرسازی توسط وکیل متخصص املاک آماده ارائه ی خدمات حقوقی تخصصی خویش می باشد.

این مطلب را از دست ندهید: جداسازی املاک مشاعی و فروش آن

وکیل دادگستری,وکیل پایه یک,وکیل شرکت,وکیل املاک,وکیل در دادگستری,,وکیل علی رمضانزاده
وکیل دادگستری,وکیل پایه یک,وکیل شرکت,وکیل املاک,وکیل در دادگستری,,وکیل علی رمضانزاده

منبع : وکیل دادگستری املاک و شرکت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *